Zostaň vždy informovaný

Social Media

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Kontaktujte nás
Naše webové stránky

COPYRIGHT © 2019 GerMann s.r.o. All rights reserved. Developed by Darius Stanko

Digitálný teplomer na grilovanie 

Maverick® 

Monitorujte svoje BBQ ľahko a bezdrôtovo. Bezdrôtový teplomer na grilovanie ET-732 je vhodný pri grile, v rúre alebo pri údení. Umožní rýchlo sledovať vaše mäso pri varení až 300 metrov od diaľkového prijímača.

S ET-732 nie je potrebné prerušovať grilovanie. Tento diaľkový teplomer na mäso monitoruje teplotu vášho BBQ pomocou bezdrôtového prijímača od vzdialenosti 300 stôp. Ak je teplota mäsa nad alebo pod naprogramovaným rozsahom, tento bezdrôtový teplomer na mäso vás bude informovať pomocou „Pípania a blikania na diaľkovom ovládači“. Nikdy nezabudnete na teplotu, ktorú ste si nastavili pri grilovaní, pretože teplomer grilu ukladá vaše dáta z grilovania. Marverick ET-732 je jednoducho ovladateľný.

Vyrobené v USA

Kúpna jednotka: 6

Sada bezdrôtového teplomera s vysielačom, prijímačom, dvoma teplotnými sondami a dvoma grilovacími svorkami.

 

Teplomer Maverick BBQ pre všetky grily, ET-733 je digitálny bezdrôtový teplomer na grilovanie mäsa. Pomocou dvoch hybridných sond môžete monitorovať teplotu ľubovoľných dvoch položiek. Varíte dva kusy mäsa? Žiadny problém. Chcete sledovať teplotu grilu? Žiadny problém. Použitím prijímača ET-733 môžete monitorovať dve mäsá, dva grily alebo jeden naraz. Či už ste len pri grile na kateringu, oslave alebo na večierku, ET-733 vám chce vždy pomôcť stať sa perfektným kuchárom.

Vyrobené v USA

Kúpna jednotka: 6

Monitorujte grilovanie bezdrôtovo pomocou aplikácie Maverick's BBQ Thermometer. Chcete si pochutnať na vynikajúcom jedle bez toho, aby ste pri varení museli stáť nad grilom? Bezdrôtový teplomer na grilovanie ET-735 je kompatibilný s technológiou Bluetooth a pripája sa k vášmu chytrému telefónu pomocou našej bezplatnej aplikácie na meranie teploty mäsa, takže môžete sledovať svoj gril a pritom tráviť čas s rodinou a priateľmi pri ďalšom grilovaní.

 

Kuchári BBQ milujú schopnosť ET-735 pripojiť sa k štyrom sondám (predávajú sa samostatne) na sledovanie viacerých potravín súčasne. Aplikácia teplomera vás upozorní, keď sa jedlo zohreje alebo keď klesne z rozsahu, takže si môžete byť istí, že váš gril bude chutný. ET-732 dokonca monitoruje teplotu vášho grilovania, upozorňuje vás na vysoké alebo nízke svetlo.

Vyrobené v USA

Kúpna jednotka: 6

Diaľkový teplomer s predĺženým dosahom

 

Digitálny teplomer BBQ a teplomer na mäso s predĺženým dosahom. XR-40 je vybavený novou a vylepšenou technológiou, ktorá umožňuje bezdrôtové pripojenie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, takže môžete variť rýchlejšie! Diaľkový teplomer na mäso XR-40 je tiež vybavený novým rozšíreným radom, ktorý vám umožní sledovať vaše jedlo od 160 metrov až 500 metrov od domu.

Vyrobené v USA

Kúpna jednotka: 6