Zostaň vždy informovaný

Social Media

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Kontaktujte nás
Naše webové stránky

COPYRIGHT © 2019 GerMann s.r.o. All rights reserved. Developed by Darius Stanko

Barbecue omáčky 

Stubb’s 

Keď Stubb otvoril svoj pôvodný Texas Bar-B-Q v roku 1968, podával tanier toho, čo nazval „Láska a šťastie“. Stubb údil mäso k dokonalosti a pripravoval omáčky od nuly. Dnes jeho odkaz žije ďalej vo fľaši, ktorú si dnes kúpite.

Bezlepkové ingrediencie:

Voda, paradajková pasta, trstinový cukor, destilovaný ocot, melasa, tapiokový dextrín, soľ, hnedý cukor, korenie, kukuričný škrob, obsahuje menej ako 0,5% z: cibule, papriky, cesnaku, čílskeho prášku, prírodnej údenej arómy, guarovej gumy, xantánu, kukuričný sirup, Tamarind.

Kúpna jednotka: 6

Obsah: 510g

Vyrobené v USA

Začneme pôvodnou omáčkou Stubbu a pridáme habanero, kajenský koreň a čierne korenie. Pripravte ľudí - keď hovoríme pikantne, myslíme to vážne. Stubb's poznal cestu okolo Bar-B-Q, ale bol tiež doma aj v kuchyni. Koniec koncov, to je miesto, kde sa pripravovala omáčka. Potom, čo priatelia povzbudili Stubba, aby predal fľašu omáčky, zaväzoval sa, plnil prázdne fľaše s bourbonom a ako zátky používal papriky Serrano. Niet divu, že ho ľudia považujú za legendu.

Kúpna jednotka: 6

Obsah: 510g

Voda, paradajková pasta, trstinový cukor, destilovaný ocot, melasa, tapiokový dextrín, soľ, hnedý cukor, korenie, kukuričný škrob, paprika Habanero, obsahuje menej ako 0,5% z: cibule, papriky, cesnaku, čiliho prášku, prírodného dymu, xantánu Žuvačka, Guar Žuvačka, Kyselina citrónová, Kukuričný sirup, Tamarind, Prírodné arómy.

Bezlepkové ingrediencie:

Vyrobené v USA

Pravá mezquitová dymová chuť, hnedý cukor a melasa zaparkujú túto omáčku priamo na vašom sladkom mieste. Stubb často zostal hore celú noc a staral sa o bar v pôvodnom spojení Texas-Bar-B-Q v Texase, pretože, ako hovoril, „Bar-B-Q je večný, podobne ako rieka Mississippi. Je veľká a pomalá a vyžaduje si sladký čas. “Spomalte a užívajte si skutočný Texas Bar-B-Q. Stubb by bol rád, že ste to urobili, a rovnako aj vy!

Kúpna jednotka: 6

Obsah: 510g

Bezlepkové ingrediencie:

Voda, paradajková pasta, trstinový cukor, melasa, hnedý cukor, destilovaný ocot, soľ, med, príchuť údeného prírodného mesquitu, kukuričný škrob, korenie, obsahuje menej ako 0,5% z: cibule, cesnaku, guarovej gumy, xantánovej gumy, kukuričného sirupu, Tamarind, Prírodné príchute.

Vyrobené v USA

Pre obchody ponúkame originál STUBB'S regál z dreva.

Barbecue marinády

Stubb’s 

CHICKEN MARINADE

Odporúčame marinovať kurča alebo akékoľvek iné mäso v tejto zmesi citrusov, cibule a cesnaku. Takže použite veľkodušne chicken marinádu a potom aj vy môžete povedať „Dámy a páni, som kuchár“ ... rovnako ako Stubb.

Obsah: 340g

Kúpna jednotka: 6

Voda, ochucovacia zmes (hnedý cukor, soľ, granulovaná cibuľa, prírodné príchute [kukuričný sirup, limetová šťava, limetkový olej], korenie, granulovaný cesnak, celé žlté horčičné semienka), destilovaný ocot, organická omáčka Tamari (voda, celé organické sóje) , Soľ), trstinový cukor, jablkový koncentrát, korenie, obsahuje menej ako 0,5%: melasy, mletého zázvoru (zázvor, voda, kyselina fosforečná, xantánová guma), pomarančovej kôry, xantánovej gumy, guarovej gumy, kyseliny jablčnej. Obsahuje: Sója

Bezlepkové ingrediencie:

Vyrobené v USA

BEEF MARINADE

Stubb, ktorý sa narodil v Texase, uvaril veľa hovädzieho mäsa a nič sa mu nepáčilo viac, než keď si ľudia užívali jeho varenie. Táto zmes sóje, cesnaku a červeného korenia spôsobí, že hovädzie mäso alebo akékoľvek iné mäso vyjde jemné, chutné a napravené.

Kúpna jednotka: 6

Obsah: 340g

Bezlepkové ingrediencie:

Voda, organická omáčka z Tamari (voda, celé organické sójové bôby, soľ), destilovaný ocot, ochucovacia zmes (soľ, granulovaný cesnak, drvená paprika, cibuľa, korenie, celé žlté horčičné semienka, prírodné arómy [kukuričný sirup, tuhá šťava, limetkový olej], Paprika), trstinový cukor, jablkový koncentrát, soľ, korenie, obsahuje menej ako 0,5%: mletého zázvoru (zázvor, voda, kyselina fosforečná, xantánová guma), cibule, grapefruitovej kôry, mandarínkovej kôry, kyseliny citrónovej, Výťažky z kvasníc, Xantánová guma, Guarová guma, Kukuričný sirup, Tamarind, Prírodné arómy (obsahujú kvasinky torula), glukóza. Obsahuje: Sója

Vyrobené v USA

PORK MARINADE

Stubb rád varil bravčové alebo „ošípané“, ako to nazval. Táto pikantná zmes chilli, zázvoru dá kop všetkému ošípanému, od bravčových kotletiek, sviečkovice po rebrá. Výborne sa hodí aj na iné mäso a ryby. Takže použite veľkodušne a môžete povedať: „Dámy a páni, som kuchár“ ... rovnako ako Stubb!

Kúpna jednotka: 6

Obsah: 340g

Voda, trstinový cukor, chuťová prísada (soľ, drvená paprika, korenie, prírodné arómy [kukuričný sirup, limetová šťava, limetkový olej, citrónová tráva], cesnakový cesnak, celé žlté horčičné semienka, cibuľová cibuľka, paprika), organická tamariská omáčka (voda) , Celé organické sójové bôby, soľ), destilovaný ocot, cesnak, korenie, obsahuje menej ako 0,5% z: mletého zázvoru (zázvor, voda, kyselina fosforečná, xantánová guma), papriky, melasy, xantánovej gumy, guarovej gumy, prírodnej dymovej príchute, Kukuričný sirup, tamarind, prírodné príchute. Obsahuje: Sójový alergén (sójové bôby)

Bezlepkové ingrediencie:

Vyrobené v USA